Farské oznamy 13.12.2020 – 20.12.2020

13.12.                 Nedeľa 7.30     Za farníkov                                                                    9.00    + Ladislav Gál ( 5. výr. )   3. ADVENTNÁ NEDEĽA
14.12.                 Pondelok 17.00  + Kornel Grell a teta Katarína   SV. JÁNA Z KRÍŽA, KŇ. A UČ. CIRKVI, SPOM.
15.12.                Utorok 17.00 Poďakovanie Pánu Bohu a za zdravie a Božiu pomoc pre celú rodinu                      FÉRIA
16.12.                 Streda 17.00    Na úmysel ordinára                      FÉRIA
17.12.                Štvrtok 17.00    + Štefan Balogh

18.12.                 Piatok 17.00    + Bohuš Jakubček                      FÉRIA
19.12.                 Sobota 8.00              ——————-                    FÉRIA
20.12.                 Nedeľa  7.30     + Jarolím Michalčík   (1.výr.)                          9.00      Za farníkov                              4. ADVENTNÁ NEDEĽA

• Verejné bohoslužby sú dovolené s obmedzenou účasťou veriacich na 50% kapacity kostola. Táto kapacita sa odvodzuje z počtu miest na sedenie. Nie je dovolené státie, a keďže naďalej platí zákaz verejného zhromažďovania, nie je dovolené ani státie vonku pred bránou kostola počas svätej omše. Treba zachovať nosenie rúšok a šachovnicové sedenie. Prosím teda, aby ste pri svojom rozhodnutí ísť na sv. omšu, brali do úvahy tieto skutočnosti, ako i malú kapacitu nášho kostola. Naďalej platí dišpenz od povinnosti účasti na nedeľnej sv. omši. Konferencia biskupov vyzýva veriacich, ktorí patria do rizikových skupín, aby ešte zatiaľ zvážili účasť na sv. omši.
  • Spovedanie k Vianociam: priebežne počas celého adventu približne polhodinu pred sv. omšami, v nedeľu medzi prvou a druhou sv. omšou. Je možné vyspovedať sa v prípade potreby aj po sv. omši .