Farské oznamy 2.12.2018 – 9.12.2018

2.12.                    Nedeľa 7.30 Za farníkov                                          9.00  Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Geletovú   1. ADVENTNÁ NEDEĽA
3.12.                Pondelok 17.00  +František a Anna Holuboví a rodičia z oboch strán   SV. FRANTIŠKA XAVERSKÉHO, KŇ., SPOM
4.12.                    Utorok 17.00 +František a Maria Popluhároví                        FÉRIA
 5.12.                      Streda 17.00 +Štefan a Mária Psotoví                        FÉRIA
6.12.                      Štvrtok                                                                              17.00 +Blažej Horník ( 30. deň )

7.12.                        Piatok 17.00  +Ján a Augustín Polačekoví SV. AMBRÓZA, BIS. A UČ. CIRKVI, SPOM.
8.12.                    Sobota 7.30  +Štefan Kvaltýn                            9.00   Za farníkov NEPOŠKVRNENÉ POČATIE  PANNY MÁRIE, SLÁVNOSŤ
9.12.                Nedeľa  7.30 +Emil a Mária Beňušoví a rodičia z oboch strán                                                                                                                                                                              9.00  Za farníkov   2. ADVENTNÁ  NEDEĽA

POZNAMKY:

• Pobožnosť k Božiemu milosrdenstvu v nedeľu o 15:00 v kaplnke v Brakoni.
  • Spovedanie chorých k Vianociam bude na prvý piatok 7. decembra. Svojich                                                  chorých môžete prihlasovať v sakristii.
  • Na prvý piatok bude na konci sv. omše odprosujúca poklona pred vystavenou                                                Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Preto nebude poklona vo štvrtok.
  • V sobotu bude prikazaný sviatok! Sväté omše ako v nedeľu.                                                                   ●Spovedať k Vianociam budem priebežne počas celého adventu, vždy približne                                 polhodinu pred sv. omšami. V nedeľu medzi prvou a druhou sv. omšou. Pre malý                                                    záujem sa nebude vyhlasovať jeden konkrétny dátum sv. spovede.
  • Dnes sa na konci sv. omši bude konať predpísaná jesenná zbierka na charitu,                                                ktorá každoročne pripadá na prvu adventnú nedeľu.