Farské oznamy 3.6.2018- 10.6. 2018

3.6.                                                   Nedeľa

7.30    Poďakovanie za spoločné roky života s prosbou o ďalšie milosti                                            9.00    Za farníkov

9.Nedeľa v cezročnom období
4.6.                                                 Pondelok 18.30  + Ladislav Lesko   FÉRIA
5.6.                       Utorok                     ——————   Sv. Bonifác, biskup a muč., spom.
6.6.                      Streda 9.30 Na úmysel ordinára /rekolekcia//   FÉRIA
7.6.                    Štvrtok 18.30  + Ladislav Lesko

8.6.                      Piatok 18.30  + kňaz Mons Silvester Oravec Najsvätejšie Srdce Ježišovo, slávnosť
9.6.                     Sobota 8.00  + Ladislav Lesko Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, spom.
 10.6.                  Nedeľa 7.30    Za farníkov                                                                        9.00 + Ján a Agneša Nagyoví                             10.Nedeľa v cezročnom období

• V piatok na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho bude na konci sv. omše predpísaná odprosujúca poklona pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou. Veriaci, ktorý sa pri tejto pobožnosti zúčastní na verejnom recitovaní modlitby Jesu dulcissime – Najmilší Ježišu, môže získať za obvyklých podmienok úplne odpustky.
  • V stredu sa bude v našej farnosti konať rekolekcia kňazov sereďského dekanátu.

Dokumentácia GDPR, /ochrana osobných údajov/, kliknúť na KONTAKT